Leasing Pracowników

Dostarczamy elastyczne rozwiązania kadrowe, pomagające Twojemu biznesowi w osiągnięciu sukcesu.

Zapewniamy Twojej firmie dostęp do gotowych do działania profesjonalistów

Uważamy, że czas jest fundamentalnym zasobem każdego przedsiębiorstwa. Chcemy zachować go jak najwięcej dla Ciebie, skupiajac się na dostarczeniu osób których potrzebujesz w ramach zmieniających się potrzeb biznesowych.

Nasza metodologia

Zrozumienie potrzeb

W każdej współpracy skupiamy się na analizie wymagań projektowych i operacyjnych, aby precyzyjnie dopasować pracowników leasingowych do Twoich celów.

Wybór i dopasowanie

W procesie selekcji specjalistów, poza doświadczeniem i umiejętnościami, dobieramy osoby które sprawnie zaadaptują się do nowego środowiska pracy i projektu.

Integracja z Twoim zespołem

Dbamy o minimalizację ryzyk biznesowych, zapewniając efektywne i szybkie włączenie pracowników w Twoje procesy biznesowe.

Monitorowanie i optymalizacja

W trakcie naszej wspołpracy, monitorujemy postępy i dopasowujemy nasze działania, by zapewnić Ci potrzebne zasoby.

Potrzebujesz pomocy przy rozwijanu projektów?

Kliknij w przycisk poniżej i umów się na konsultację

Proces Leasingu Pracowników

Jak to działa w praktyce?

Określenie wymagań biznesowych

Wspólnie i w szczegółach doprecyzowujemy Twoje potrzeby projektowe i operacyjne. Nasz cel to zidentyfikowaneie. Nasz cel to zidentyfikowanie kluczowych kompetencji i umiejętności, które są potrzebne Twojej firmie od zaraz.

Dostęp do specjalistycznej bazy

Posiadamy dostęp do bardzo rozbudowanej bazy specjalistów. Dodatkowo kładziemy nacisk na szybkie dostarczenie pracowników z odpowiednimi umiejętnościami, którzy mogą natychmiast włączyć się w prace.

Szybka integracja i wsparcie

Dokładamy starań, by zapewnić wsparcie w szybkiej integracji pracowników leasingowych z Twoim zespołem, minimalizując zakłócenia w pracy i zapewniając płynne przejście do działań.

Elastyczność i Skalowalność

Usługa dopasowana do potrzeb oraz możliwości

Dopasowanie do Twoich potrzeb

Oferujemy możliwość szybkiego dostosowania zasobów ludzkich do zmieniajacych się wymagań. Nie wiążemy się długoterminowymi umowami, usłanymi licznymi karami umownymi.

Stawiamy na skalowalność

Nie musisz martwić się o braki lub nadwyżki kadrowe w trakcie trwania Twoich projektów. Możesz zwiększać lub zmniejszać liczbę pracowników, zależnie od rynkowych oraz projektowych potrzeb.

Optymalizacja kosztów operacyjnych

Skracamy czas niezbędny do rozpoczęcia pracy przez specjalistów, eliminując potrzebę długotrwałych procesów rekrutacyjnych.

Potrzebujesz pomocy przy rozwijanu projektów?

Kliknij w przycisk poniżej i umów się na konsultację

O HeadHunti

Partnerzy w Budowaniu Twojego Zespołu

Dopasowanie Talentów

Wyławiamy talenty i tworzymy zespoły, które strategicznie wzmacniają Twoją firmę, minimalizując ryzyko błędnych zatrudnień.

Branżowi Eksperci

Głęboko rozumiana branże pozwala nam łączyć Twoją firmę z doskonale dopasowanymi kandydatami, których potrafimy zweryfikować.

Kompleksowe Rozwiązania

Oferujemy holistyczne wsparcie w strategicznych obszarach, dostarczając specjalistów, którzy wprowadzają innowacje w Twojej firmie.

Relacje i Szacunek

Ludzie są dla nas priorytetemm, dlatego budujemy relacje, które przekładają się na długoterminową współpracę i wzajemne powodzenie.

Opis agencji rekrutacyjnej HeadHunti

Umów się na 15-minutową rozmowę