Specjalista ds. Rekrutacji

Oferty pracy

Treść ogłoszenia

Opis stanowiska:

Do naszego zespołu poszukujemy specjalisty(-tki) ds. rekrutacji, który(-a) będzie odpowiedzialny(-a) za poszukiwanie oraz selekcję kandydatów, głównie w obszarach IT, sprzedaży, operacji oraz administracji.

Twoja praca będzie obejmować

  • ścisłą współpracę z klientami
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • zarządzanie całym procesem rekrutacyjnym, od publikacji ogłoszeń po rekomendację idealnych kandydatów To wszystko przy wsparciu z naszej strony.

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem narzędzi rekrutacyjnych (ATS, LinkedIn Recruiter)
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych w języku polskim i angielskim (w innych językach posiadamy zaprzyjaźnionych lektorów)
  • przygotowywanie raportów po rozmowach rekrutacyjnych
  • współpraca z klientami w zakresie rekomendacji kandydatów
  • zarządzanie procesami rekrutacyjnymi, dbając o zarówno kandydatów, jak i klientów
  • publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych i raportowanie postępów w procesach

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w rekrutacji, zwłaszcza w branży IT i sprzedaży.
  • znajomość narzędzi rekrutacyjnych (ATS, LinkedIn Recruiter) oraz narzędzi do zarządzania zadaniami (kluczowe - Notion, mile widziane - Jira / Trello / Slack)
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • podstawowa znajomość terminologii IT i sprzedaży
  • umiejętności miękkie: jasna komunikacja, budowanie relacji, elastyczność, czasami praca pod presją czasu
  • preferowane wykształcenie w kierunkach HR, zarządzanie, biznes

Mile widziane:

  • doświadczenie w różnych środowiskach pracy, w firmach o różnej wielkości
  • łatwość nauki nowych narzędzi

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • jesteśmy firmą, która rozumie specyfikę rekrutowanych stanowisk i ściśle współpracuje z klientami, aby zapewnić im najlepszych kandydatów
  • rekrutujemy do firm technologicznych, startupów oraz dynamicznie rozwijających się firm produkcyjnych
  • pracujemy zdalnie. Mamy dostęp do nowoczesnych biur w Warszawie (WeWork) i Wrocławiu, gdzie możesz dołączyć do nas jeśli preferujesz pracę z biura

Oferujemy:

  • 7-godzinny dzień pracy (35 godzin tygodniowo)
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Warszawie bądź Wrocławiu
  • rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności
  • bonusy za realizację projektów rekrutacyjnych

Jeśli chcesz rozwijać się w dziedzinie rekrutacji, w firmie, która dba o relacje z klientami i kandydatami – to miejsce dla Ciebie!

Aplikuj tutaj lub wyślij swoje CV na adres: wojciech@headhunti.pl